Moderovali, komentovali a zúčastnili jsme se také:

World Series by Renault

World Series by Renault

Autodrom Brno, 5. - 6. června 2010

Rychlá kola, silné motory, krásné ženy a vůně spáleného benzínu. Právě tak si většina z nás představuje motoristické závody. Málokdo už si ale uvědomí, že takové závody znamenají také spoustu možností pro diváky – třeba si i vyzkoušet práci mechaniků.

Galavečer Marathonu Praha

Galavečer Marathonu Praha

20.5.2010, Praha, hotel Hilton

Spolupráce s Pražským mezinárodním maratonem pokračuje, tentokrát na poli slavnostních ceremoniálů 1/2 maratonu a Pražského maratonu v kategorii týmů, a to jak firemních, tak bezpečnostních složek. Nejen ceremoniály proběhly během oficiálního galavečera.

VW Maraton Praha - Pražský mezinárodní marathon

VW Maraton Praha - Pražský mezinárodní marathon

VW Prague Marathon - Prague International Marathon

Pražský mezinárodní maraton patří mezi největší akce nejen v Praze, ale i v celé České republice. Letos se na start postavilo rekordních 7 800 běžců a ten nejrychlejší, Keňan Eliud Kiptanui, triumfoval v traťovém rekordu. Start i cíl závodu, kterého se zúčastnila řada známých tváří, byl v samém srdci Prahy - na Staroměstském náměstí .

Český pohár ve vodním slalomu

Český pohár ve vodním slalomu

Praha - Troja, 8. - 9.5.2010

Kanoistický areál v Praze - Troji hostil 5. a 6. závod Českého poháru ve vodním slalomu. Po oba dny se bojovalo nejn o body do nejvyšší české soutěže, ale i o juniorskou reprezentaci. Nominace seniorské reprezenatce již byla uzavřena a o jejím průběhu si můžete poslechnout rozhovor s dvojnásobnou olympijskou vítězkou Štěpánkou Hilgertovou a jejím synem, českým reprezentantechm, Lubošem Hilgertem mladším.

Kulturní festival Rapšašské Zikmundohraní

Kulturní festival Rapšašské Zikmundohraní

1.5.2010, Rapšach

Ať děláme, co děláme, ať sledujeme, co sledujeme, vždy "je to o lidech". Velký rozpočet nebo silná mediální kampaň nepřinesou vždycky tolik jako dobře odvedená práce jednotlivce. A to se opět potvrdilo.

Česko-slovenský Radniční bál

Česko-slovenský Radniční bál

13. února 2010, Dny slovenské kultury

Statutární město České Budějovice pořádá každoročně Radniční bál, který patří mezi vrcholy plesové sezóny. Letos vás celým večerem provázel D speaker, tedy Daniel Stach spolu s herečkou Danou Verzichovou.

archiv, strana   <||   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   ||>

© MaD speakers: Miroslav Lenc & Daniel Stach
web: stachsw.cz | design: Džuny
Veškeré zveřejněné materiály jsou buď majetkem MaD speakers teamu a nebo jsou zveřejněny se souhlasem autora.